ALI-Head-2.png

Start Om oss Tjänster Transportlösningar Kvalitet Hållbar utveckling Vision Kontakt Länkar



 ​

Kontakt

A.L.I. Frakt

Box 49

696 21

Askersund

Besöksadress: Smidesvägen 2

Askersund

Telefon: +46 (0)583 - 821 80
Fax: +46 (0)583 - 821 99


Kontakt.jpg

Ulf Widholm

Vd

Telefon: +46 (0)583 - 821 83

Mobil: +46 (0)70 - 491 40 35

E-post: ulf.w@alifrakt.se

Kontakt.jpg

Gustav Andersson

Maskin & Anläggning

Telefon: +46 (0)583 - 821 81

Mobil: +46 (0)70 - 741 13 64

E-post: gustav.a@alifrakt.se

Kontakt.jpg

Anthonia Fidder

Transportledare Fjärrtrafik, Import/Export

Telefon: +46 (0)583 - 821 85

Mobil: +46 (0)73 - 762 45 71

E-post: anthonia.f@alifrakt.se

Kontakt.jpg

Torbjörn Dahlqvist

Transportledare Fjärrtrafik

Telefon: +46 (0)583 - 821 94

Mobil: +46 (0)72 - 566 86 00

E-post: torbjorn.d@alifrakt.se

Kontakt.jpg

Tomas Pettersson

Affärsområdeschef Industri

Telefon: +46 (0)583 - 821 87

Mobil: +46 (0)70 - 671 69 51

E-post: tomas.p@alifrakt.se

Kontakt.jpg

Gunilla Åhs

Administration

Telefon: +46 (0)583 - 821 89

E-post: gunilla.a@alifrakt.se

Kontakt.jpg

Kent Elmersson

Terminalpersonal

Mobil: +46 (0)70 - 795 32 21

E-post: kent.e@alifrakt.se

Kontakt.jpg

Ulf Gustavsson

Ekonomichef

Telefon: +46 (0)583 - 821 82

Mobil: +46 (0)70 - 397 38 69

E-post: ulf.g@alifrakt.se



Kontakt.jpg

Henrik Jansson

Transportledare Fjärrtrafik

Telefon: +46 (0)583 - 821 88

Mobil: +46 (0)72 - 530 43 00

E-post: henrik.j@alifrakt.se



Kontakt.jpg

Björn Svanström

Transportledare Fjärrtrafik, Styckegods

Telefon: +46 (0)583 - 821 86

Mobil: +46 (0)70 - 271 13 91

E-post: bjorn.s@alifrakt.se



Kontakt.jpg

Mats Lilja

Transportledare Linjetrafik, Distribution

Telefon: +46 (0)583 - 821 96

Mobil: +46 (0)70 - 795 32 15

E-post: mats.l@alifrakt.se

Kontakt.jpg

Ingela Norström

Administration

Telefon: +46 (0)583 - 821 84

E-post: ingela.n@alifrakt.se


Kontakt.jpg

Jannike Widholm

Administration,

Kvalitet/Miljö

Telefon: +46 (0)583 - 821 92

E-post: jannike.w@alifrakt.se







© 2012 A.L.I. Frakt • Besöksadress: Smides vägen 2, Postadress: Box 49 • 696 21 Hammar